Twój koszyk jest pusty

Integracja układów automatyki

Automatyzacja procesów spawalniczych
Nowoczesne rozwiązania


Więcej Kontakt

Nie pamiętasz hasła? To nie jest problem. Wpisz poniżej swój adres poczty elektronicznej podany podczas rejestracji i wybierz przycisk „Wyślij”. Otrzymasz specjalny kod umożliwiający zalogowanie się i dokonanie zmiany hasła.
Sprawdź za kilka chwil swoją skrzynkę pocztową. Gdy otrzymasz wiadomość z kodem weryfikującym, skopiuj go i podaj podczas logowania, a następnie dokonaj zmiany hasła.

Aktualności

HMI glowna automat spawalniczy

Opracowaliśmy uniwersale, ekonomiczne sterowanie do automatów spawalniczych.

 

 

Automatyzacja spawania

 

W firmie TOKTRO opracowujemy i produkujemy szeroki asortyment zmechanizowanych i automatycznych produktów do spawania. Wiele firm zgłasza się do nas, aby stworzyć specjalne rozwiązania. Niezależnie od tego, czy państwa działalność wytwórcza wymaga prostych urządzeń takich, jak traktory spawalnicze, czy też dużych gotowych systemów i linii produkcyjnych, nasza firma oferuje pełen asortyment produktów automatyzacji pozwalających na spełnienie wszelkich potrzeb.

czytaj więcej

 

 

 

Sprzedaż automatyki przemysłowej

Od 2019 roku zaczeliśmy prowadzić sprzedaż hurtową oraz detaliczną automatyki przemysłowej. W swojej ofercie posiadamy produkty firmy DELTA, Wellintech, Qlight, Shimpo, Seasame i innych. Prowadzimy wsparcie techniczne oraz pomoc w doborze asortymentu. Po więcej informacji zapraszamy do sklepu, bądź bezpośredniego kontaktu.

sklep