O Firmie
Twój koszyk jest pusty

Integracja układów automatyki

Automatyzacja procesów spawalniczych
Nowoczesne rozwiązania


Więcej Kontakt

O firmie

Firma TOKTRO od 10 lat świadczy kompleksowe usługi w zakresie utrzymania ruchu, modernizacji i projektowaniu układów sterowania PLC oraz instalacji elektrycznych. Zajmujemy się również robotyzacją oraz automatyzacją procesów produkcyjnych.
Dodaktowo oferujemy dobór i dostawę automatyki przemysłowej firmy Delta Electronics, Nidec, GGM i innych... 

Specjalizujemy się w automatyce maszyn oraz automatyzacji spawania jednak wyróżnikiem naszej firmy jest współpraca z firmami działającymi dla różnych gałęzi przemysłu między innymi dla przemysłu: spożywczego, odzieżowego, metalowego, maszynowego, drzewnego, paszowego i utylizacyjnego. Dzięki świadczonym usługom w działach utrzymania ruchu oraz wykonywanym projektom, zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, które pozwala na zapewnić wysoką jakość usług.

Nasze indywidualne podejście do każdego zlecenia polegaja na szczegółowej analizie potrzeb naszych Klientów. Następnie wykonania zintegrowanego rozwiązania, które powodują wzrost konkurencyjności oraz rentowności współpracujących z nami firm. Gwarantujemy innowacyjne rozwiązania i profesjonalną obsługę, czym przyczyniamy się do budowania sukcesu naszych Klientów.Kontakt z nami